Zlato i srebro za kikindske džudistkinje u Beočinu

Sa 12. Međunarodnog turnira u Beočinu, džudisti kikindskog  „Partizana“ kući su se vratili sa jednom zlatnom i jednom srebrnom medaljom.

Anja Mortvanski je u kategoriji 36kg bila zlatna, dok je Sara Banjac u kategoriji do 44kg osvojila srebrnu medalju izgubivši u finalu od takmičarke iz Mađarske.

U Beočinu se okupilo više od 500 takmičara iz Mađarske, Bosne i Hercegovine, Bugarske, Slovenije i Srbije.

Dobro su se pokazali Ivan Kovačev i Mia Mortvanski koji su borbu za medalju izgubili i tako morali da se zadovolje petim mestom.

Narednog vikenda džudiste  „Partizana“ očekuju nova nadmetanja: Prvenstvo Srbije za mlađe kadete i Kup Partizana u Beogradu, kao i Međunarodni turnir u Nikšiću.

TVOJ BRZI INFO: Novo na Kikindskom portalu (Video)

Pogledajte pregled nedeljnih dešavanja u Kikindi- TVOJ BRZI INFO sa Aleksandrom Stankić. Pratite nas na...

(VIDEO) Bačkogradištani pobednici „3h3 fudbal finala Srbije”

Sastav iz Bačkog Gradišta pobednik je „3x3 fudbal finala Srbije” koje je danas održano u...