Karate turnir u Staroj Pazovi: Mnoštvo medalja za Feniks

Nakon što su u Mladenovcu na Prvenstvu Srbije za nade u „D” klasi (narandžasti i crveni pojas) u katama osvojili zlato (Stefan Sili) i ekipnu bronzu (Mia Vašalić, Anja Kiš, Adriana Ćurčin), karatisti kikindskog Feniksa, svih uzrasta od pionira do seniora, u Staroj Pazovi, na turniru na kojem se okupilo 400 takmičara iz Bosne i Hercegovine i Srbije, uzeli su 15 medalja.

– U ukupnom plasmanu, sa sedam zlatnih medalja, u Staroj Pazovi bili smo treći klub – kaže Tanja Sili, trenerica u Feniksu.

Odličja, pojedinačna ili ekipna, osvojili su: Mia Vašalić, Stefan Sili, Adriana Ćurčin, Mateja Kosić, Jana Pantić, Una Kalanj, Nevena Vunjak, Nikola i Srđan Kočiš, Anja Kiš, Teodora Ikić, Selena i Jelena Kličić i Nataša Tatić.

– Posebno treba izdvojiti Miu Vašalić koja je u katama osvojila po dve zlatne i srebrne medalje i Unu Kalanj koja u borbama uzela dva zlata – ističe Sili.

TVOJ BRZI INFO: Novo na Kikindskom portalu (Video)

Pogledajte pregled nedeljnih dešavanja u Kikindi- TVOJ BRZI INFO sa Aleksandrom Stankić. Pratite nas na...

(VIDEO) Bačkogradištani pobednici „3h3 fudbal finala Srbije”

Sastav iz Bačkog Gradišta pobednik je „3x3 fudbal finala Srbije” koje je danas održano u...