Muška ARKUS liga: Izostalo iznenađenje u kragujevačkom „Jezeru”

Rukometaši Kikinde poraženi su od Radničkog i treći put ove sezone, nakon jesenjeg neuspeha u ligi potom i u Kupu Srbije, tada oba puta u kikindskom „Jezeru”, sada i u Kragujevcu. Večeras u kragujevačkoj dvorani „Jezero” izostalo je iznenađenje, iako su Kikinđani bili blizu podviga. Na kraju: Radnički – Kikinda 27:26. Vodila je Kikinda u prvom delu na trenutke i uverljivo, a na odmoru imala prednost od dva gola – 16:14. Poslednji put ekipa iz našega grada bila je u plusu na samom kraju 48. minuta – 23:22. Radnički je potom prvi put na meču izjednačio, a u prvo vođstvo stigao je 10 i po minuta pre kraja susreta.

Uspevala je Kikinda da poravna rezultat još u dva navrata, ali 40 sekundi pre kraja domaći igrač Mutavdžić presudio je pogotkom s krila za konačan ishod u korist svoga tima koji je, ušuškan u sredini tabele, ovaj meč odigrao bez rezultatskog opterećenja.

Za osam dana, 26. marta od 18 sati, Kikinda, koja je sada pala za jedno mesto, 12. je na tabeli odnosno treća odozdo i istovremeno druga ispod crte spasa, dočekaće Jugovića iz Kaća, jednog od rivala za opstanak.

MRK Kikinda: Balaban, Kukić 1, Stojanović 1, Bosančić, Lisica, Trninić, Đukić, Miškov (2 sedmerca), Šijan 10, Vrgović 2, Panić, Rakić 6, Komarek 4, Ilijin 2, Gaćinović (11 odbrana).

TVOJ BRZI INFO: Novo na Kikindskom portalu (Video)

Pogledajte pregled nedeljnih dešavanja u Kikindi- TVOJ BRZI INFO sa Aleksandrom Stankić. Pratite nas na...

(VIDEO) Bačkogradištani pobednici „3h3 fudbal finala Srbije”

Sastav iz Bačkog Gradišta pobednik je „3x3 fudbal finala Srbije” koje je danas održano u...