Karate: Feniksu 10 medalja na Kupu Vojvodine u Novom Bečeju

Kup Vojvodine održan je u Novom Bečeju, na kojem je karatistkinja kikindskog Feniksa, pionirka Dunja Nađalin osvojila zlato u katama, Nikola Skakić bronzani je kao i Milan Dragišić, a Jelena Kličić osvojila je odličje istoga sjaja u borbama, u kategoriji do 34 kilograma.

U konkurenciji nada, Adriana Ćurčin bila je najbolja u katama, Mia Vašalić srebrna je, a Una Terzin zlatna u borbama do 39 kg. Milana Terzin prva je u brobama (do 44 kg), a Stefan Sili drugi je u katama. Još su srebrnu medalju uzeli kao miks-tim u uzrastu nada: Vašalić, Ćurčin i Sili.

TVOJ BRZI INFO: Novo na Kikindskom portalu (Video)

Pogledajte pregled nedeljnih dešavanja u Kikindi- TVOJ BRZI INFO sa Aleksandrom Stankić. Pratite nas na...

(VIDEO) Bačkogradištani pobednici „3h3 fudbal finala Srbije”

Sastav iz Bačkog Gradišta pobednik je „3x3 fudbal finala Srbije” koje je danas održano u...