Srpska liga „Vojvodina”: Remi Kikinđana pokraj Begeja

U banatskom derbiju, meču drugog kola Srpske lige „Vojvodina”, OFK Kikinda remizirala je 1:1, u Zrenjaninu, s Radničkim. Veljović je u 31. minutu, udarcem s 20 metara, pogodio rašlje za 0:1. Bilo je još šansi za naš tim u prvom delu, Kovačević i Preradov mogli su pogađati, a domaćini su imali tek jedan šut s distance, kao nešto opasniji pokušaj.
U nastavku, nakon četvrt sata igre, Paroški je doneo poravnanje Zrenjanincima, udarcem glavom posle nabačene lopte, a ispostavilo se bio je to i konačan i istovremeno najpravedniji ishod, pošto su u drugom delu i Zrenjaninci stvorili nekoliko prilika, istina nakon loših reakcija naših fudbalera pa se potom istakao i golman Oparnica, dvaput sjajno intervenisavši.
OFK KIKINDA: Oparnica, Lukić, Beljić, Molnar (Mirkov), Veljović, Stokić, Lolić, Viola, Preradov (Petrović), Kovačević, Rafael (Ivanović).
D. P.

VOJVOĐANSKI „ISTOK”
Sva četiri naša kluba na vojvođanskom „Istoku”, danas su odigrali utakmice drugog kola. Crvena zvezda, u Ruskom Selu, pobedila je 4:1 (Popeskov dvaput, Knežević, Kockar) Napredak iz Česterega, nakovački Polet poražen je istim rezultatom (Detari) u Žitištu od Begeja, novokozaračka Sloboda izgubila 3:2 (Galić dvaput) od Jedinstva u Vlajkovcu, a Kozara je u Velikom Selu remizirala 1:1 (Spahić) s karađorđevačkim Jedinstvom.