Прва провера ОФК Кикинде: Туријци лаган залогај

У првој провери, нови тренер Кикинђана Здравко Тривковић испробао је две поставе пруживши шансу момцима у по полувремену, а Младост из Турије, чланица Војвођанске лиге „Север”, није се показала дораслом нашем српсколигашу који је лагано победио – 4:0.
Серију је отворио млађани Ђорић, који је стигао из новокозарачке Слободе, у 20. минуту забио је након што су његови другови у истом нападу двапут запретили. Недуго потом Лолић је удвостручио предност, а минут након тога и Мирков је с пенала био прецизан за резултат полувремена.
На почетку наставка још један млади играч који је дошао из Слободе, Ковачевић снашао се у казненом простору и одбитак проследио у мрежу Туријаца за коначан исход.
ОФК КИКИНДА: Опарница, Стошић, Мојсиловић, Црнојевић, Виола, Мирков, Лолић, Вељовић, Молнар, Ђурић, Ивановић. Играли су у наставку: Француски, Бељић, Лукић, Виловски, Грковић, Рафаел, Цуцић, Јонас, Петровић, Прерадов, Ковачевић.