Provera OFK Kikinde u Novom Miloševu: Đukić dvostruki strelac za drugu pobedu

U drugoj proveri ove zime, fudbaleri OFK Kikinde danas su u Novom Miloševu zabeležili pobedu od 2:1 nad Vojvodinom. Strelac oba pogotka za „crveno-bele”, u 15. i 30. minutu nakon akcija, bio je kapiten Nebojša Đukić, a Novomiloševčani su smanjili u nastavku igre posle izvedenog kornera i udarca glavom.

Naredna kontrolna utakmica, u subotu u gostima protiv Zemuna trećeplasiranog tima Srpske lige „Beograd”, biće i najjači test za ekipu trenera Jevte Jarčevića tokom zimskih priprema.

OFK Kikinda: Žilić, Mirkonj, Kecman, Reljić, Mijić, Radovanović, Mirkov, Spahić, Bajić, Đukić, Hajdu. Igrali su još: Ševo, Vilovski, Glišić, Jarić, Zeljković, Rafael, Sabo, Ivanović.

TVOJ BRZI INFO: Novo na Kikindskom portalu (Video)

Pogledajte pregled nedeljnih dešavanja u Kikindi- TVOJ BRZI INFO sa Aleksandrom Stankić. Pratite nas na...

(VIDEO) Bačkogradištani pobednici „3h3 fudbal finala Srbije”

Sastav iz Bačkog Gradišta pobednik je „3x3 fudbal finala Srbije” koje je danas održano u...