Odličan zimski start OFK Kikinde: Pobeda u Zemunu u režiji Živojnova i Molnara

Kao i prošle sezone (na slikama), zimski „kontrolni red vožnje” OFK Kikinda započela je u gostima protiv Zemuna, a za razliku od toga prvog susreta, ovoga puta Kikinđani su bili i uspešni – 3:2 savladali su Zemunce koji su kao i naša ekipa članovi trećega ranga, ali u beogradskoj grupi Srpske lige i tamo su prvi favorit za plasman u drugi savezni stepen nadmetanja.

U duelu uslovno rečeno prvih postava, barem u ovom januarskom delu  priprema, nije u prvih 45 minuta, bilo golova na igralištu Milutinca, nedaleko od zemunskoga Gradskog stadiona, iako je je u tom periodu obostrano bio snažan ritam, s mnogo duela i po nekoliko poluprilika, a u nastavku, kada su treneri promešali karte, poveli su domaći nakon polukontre. Na 1:1 poravnao je ubrzo, u situaciji jedan na jedan s golmanom, Živojnov pošto je Molnar ukrao loptu domaćinu i uposlio ga. Zemunci su i drugi put došli do prednosti, tada udarcem s distance, a na 2:2 izjednačio je Molnar posle brze akcije i asistencije Živojnova. Konačan rezultat u korist naše ekipe postavio je isti tandem, opet je Molnar bio u ulozi asistenta, a Živojnov se lepo snašao našavši se oči u oči s golmanom domaćina.

OFK KIKINDA: Oparnica, Beljić, Mojsilović, Lukić, Ivanović, Jokić, Mirkov, Nađpal, Benke, Vemić, Lolić. Igrali su još: Francuski, Radovanović, M. Kecman, D. Kecman, Đukić, Adamović, Veljković, Rafael, Molnar, Živojnov, Vilovski.

TVOJ BRZI INFO: Novo na Kikindskom portalu (Video)

Pogledajte pregled nedeljnih dešavanja u Kikindi- TVOJ BRZI INFO sa Aleksandrom Stankić. Pratite nas na...

(VIDEO) Bačkogradištani pobednici „3h3 fudbal finala Srbije”

Sastav iz Bačkog Gradišta pobednik je „3x3 fudbal finala Srbije” koje je danas održano u...