Doigravanje za plasman na vojvođanski „Istok”: Polet se remijem u Pavlišu približio višem rangu

U prvoj utakmici doigravanja za plasman u Vojvođansku ligu „Istok”, u okršaju drugoplasiranih iz Područne lige „Pančevo” odnosno „Zrenjanin”, Crvena zvezda i nakovački Polet, u Pavlišu nadomak Vršca, remizirali su 1:1.

Sve bitno odigralo se u razmaku od samo šest minuta. Najpre je Kočiš u 21. doneo prednost Nakovčanima, blago dotakavši loptu upućenu od Babića na peterac i prosledivši ju u mrežu, a domaćin je, preko Lazarevića, poravnao u 27. minutu, takođe nakon ubačaja pred gol, koji je poentirao s druge stative.

Uzvratni meč na rasporedu je u sredu od 17 sati u Nakovu, ako ni tada, nakon 90 minuta, ne bude bilo pobednika, o putniku u četvrti stepen odlučiće jedanaesterci.

POLET: Gajinov, Nadlački, Budai (Bucalo), Feješ (Krnić), Zorić (Inđić), Radlović (Vukobrat), Draganov, Kočiš, Babić, Kenjalo, Nešić.

D. P.

TVOJ BRZI INFO: Novo na Kikindskom portalu (Video)

Pogledajte pregled nedeljnih dešavanja u Kikindi- TVOJ BRZI INFO sa Aleksandrom Stankić. Pratite nas na...

(VIDEO) Bačkogradištani pobednici „3h3 fudbal finala Srbije”

Sastav iz Bačkog Gradišta pobednik je „3x3 fudbal finala Srbije” koje je danas održano u...