Putnički voz prigradske mreže Rodalies (linija R4) izleteo je sa šina u utorak uveče 20. januara 2026. godine, između stanica Sant Sadurni d’Anoia i Gelida, nedaleko od Barselone, nakon što se na prugu urušio potporni (kontencioni) zid. Prema prvim informacijama u nesreći nema poginulih, ali je povređeno najmanje 15 osoba, među kojima i mašinovođa, dok pojedini izvori navode da je broj povređenih nešto veći.
Incident se dogodio oko 21 čas po lokalnom vremenu, u trenutku kada je voz saobraćao u pravcu unutrašnjosti (Manresa). Pretpostavlja se da je urušavanje zida povezano sa jakim padavinama i nepogodama koje su prethodnih dana pogodile Kataloniju, ali će tačan uzrok biti poznat tek nakon uviđaja i tehničke istrage.
Na teren su odmah izašle ekipe hitne pomoći, vatrogasci i policija, a aktiviran je i plan za vanredne situacije u železničkom saobraćaju. Putnici su evakuisani, a na pojedinim mestima bilo je kratkotrajnog zastoja i panike zbog zadržavanja u vagonima dok se nije obezbedio pristup i organizovao izlazak. Saobraćaj na deonici je u potpunosti obustavljen, što je izazvalo ozbiljne poremećaje na jednoj od najprometnijih prigradskih linija u regionu.
Ovo nije bio jedini problem tog dana na katalonskoj železnici. Na liniji R1, na području između Blanesa i Maćaneta, još jedan voz je iskočio sa šina nakon što je naleteo na kamenje na pruzi, srećom bez povređenih.
Posebnu težinu ovoj vesti daje činjenica da nesreća u Kataloniji dolazi samo nekoliko dana nakon velike železničke katastrofe u Španiji, kada su se 18. januara 2026. godine kod Adamuza (provincija Kordoba) sudarila dva voza, a život izgubile najmanje 42 osobe. Iako su okolnosti drugačije, vremenski razmak između tragedije i novog iskakanja iz šina ponovo je otvorio pitanje bezbednosti, nadzora i održavanja železničke mreže.
Stručnjaci upozoravaju da ekstremne padavine i erozija tla, sve češće povezane sa klimatskim promenama, mogu ubrzati propadanje potpornih konstrukcija, kosina i zidova duž pruga, ali naglašavaju da vreme ne sme biti izgovor za propuste u održavanju.
Pogled redakcije portala Srpski Ugao
Kada se u jednoj evropskoj zemlji u razmaku od nekoliko dana dogode dve železničke nesreće – jedna sa mnogo stradalih, druga sa povređenima na prigradskoj mreži – to prestaje da bude „izolovan incident“ i postaje upozorenje na moguće propuste u obnavljanju infrastrukture.
Izvor: Srpski Ugao



Medalju je osvojio i mlađi junior Aleksandar Derbakov, bio je treći u svom uzrastu.
Prvim okupljanjem u ovoj kalendarskoj godini, severnobanatski srpskoligaš započeo je na Gradskom stadionu pripreme za nastavak sezone. Izostalo je nekoliko opravdano odsutnih igrača, veći broj pojačanja tek se očekuje, a novi šef struke OFK Kikinde Milan Ćulum za sada ima dvojicu pridošlica, povratnika iz Šumara (Ogar) Igora Stepančeva (34), iskusnog igrača za više pozicija po levoj strani i novajliju Petra Ćirovića (19), mladog štopera, dosadašnjeg člana šabačke Mačve.
– Čekamo da kompletiramo redove, s nekima smo se već dogovorili, a ostaje nam još finalizacija dogovora s ostatkom potencijalnih pojačanja. Tokom ove sedmice trebalo bi da sve bude poznato i konačno, tako da ćemo da pravimo tim za ono što nas čeka, a očekuje nas naporno i teško proleće. I pored pogleda na tabelu, optimista sam i verujem u rad, a takođe i u upravu koja je agilna i izjasnila se da nema predaje – kaže Ćulum.
Sportski direktor Marko Zečević napomenuo je i u prvom obraćanju igračima u svlačionici da svi u klubu od njih očekuju maksimalno angažovanje.


D. P.