удружење вретено

vezeni-peskiri-(1)

Удружење „Вретено“ из Иђоша расписало је конкурс за избор најлепшег ручно везеног пешкира под слоганом „Везени пешкир – симбол традиције и обичаја“. Поменути ручни радови оцењиваће се у две категорије ручно везени пешкир за рам на тему „Пешкир мог краја“ и стари ручно везени пешкир.

Бранкица Микалачки напомиње да се  осми пут да се организује ово такмичење. Пропозиције су да да пешкири буду нови, да нигде нису излагани, нити награђивани.

-Циљ је очување традиције и народних рукотворина, али и представљање културног и духовног наслеђа. Вез и обредни пешкири део су наше прошлости и није могла да се замисли кућа у којој их није било. Били су део младиног мираза и поред оних који су се налазили у кухињама, ту су и пешкири за девера, кума и свекра којима их је невеста даривала на свадби. Некада се и славски колач увијао у ручно везене пешкире и они су се са посебном пажњом израђивали. За  израду пешкира потребно је месец и више дана и сваки је уникат. Прошле године имали смо педесетак пешкира, а пријавиле су се и такмичарке из Мађарске и Босне и Херцеговине – рекла је наша саговорница.

Рок за пријављивање је 4. октобар , а сви пристигли радови биће приказани у просторијама „Вретена“. Награде ће бити додељене у оквиру 8. „Иђошких ђаконија“ која се организује 12. октобра . На изложби ће бити приказни и добро очувани пешкири, стари више деценија.

А.Ђ.

 

cikovi-idjos-(5)

Удружење „Вретено“ из Иђоша организовало је први „Фестивал чикова“ ком се одазвало десетак удружења. На овом догађају, које је део обележавања Дана села, а у припреми слане варијанте овог јела  победиле су чланице грађанског удружења „Сувача“, друге су биле чланице удружења „Пирот Тулипан“ и треће место заузела је Смиљана Гецић из Иђоша. У категорији слатких најбоље чикове припремила је Милена Јованов из Иђоша, друга је била такође Иђошанка Олгица Николин и треће место припало је удружењу „Дора“ из Кикинде.

-На идеју смо дошли јер су чикови традиционално јело овог дела Баната. Не постоји кућа у којима их жене не кувају. Разне су варијанте тако да постоје слатки и слани чикови и идеја да се организује фестивал радо је прихваћена. Надамо се да ће овај фестивал трајати дуго – сазнајемо од Бранкице Микалачки, председнице удружења „Вретено“.

Чикови се радо праве, а још рађе једу.  Циљ је и да се очува ово јело од заборава, а учеснице су правиле и слатке и слане.

-Чикови се припремају од кромпира, брашна, јаја. Најпре се кромпир скува и пошто се охлади изгњечи се, дода се со, јаје и замеси се са брашном. Тесто треба да буде меко и од њега се праве већи ваљушци који се секу на ситније парчиће које се протрља са рукама да би се добио ваљушак. Кува се у врелој води и посебно се прави запршка од црног лука, масти и алеве паприке у коју се чикови уваљају. Постоје и слатки чикови који се уваљају у млевени мак, орахе, рогач и слично – открила је наша саговорница.

Екипе су дошле из Остојићева, Кикинде, Српске Црње и Иђоша.

А.Ђ.

Највреднији становници Града данас су сигурно биле домаћице из Иђоша. Чланице удружења „Вретено“, њих 40, данас је, на тезге у центру села, изнело слане и слатке специјалитете по старим рецептима, крофне и славске колаче, да дочекају госте на својој манифестацији „Иђошке ђаконије“.

Гости су стигли из Остојићева, Падеја, Бачког Петровца, Лаћарка, Ниша, Братунца из Републике Српске и, наравно, из Кикинде. Изложени су и славски пешкири и везене крпе, „куварице“. Малишани су приредили фолклорни програм, а Иђошани су скували  чак 16 котлића пилећег паприкаша.

Шестим „Иђошким ђаконијама“, у име локалне самоуправе, присуствовао је и Богдан Тасовац, секретар Секретаријата за јавне службе, удружења грађана и верске службе.

error: Content is protected !!