Srpska liga: Kraj serije OFK Kikinde

Nakon šest utakmica u nizu bez poraza, uz četiri pobede i dva remija, OFK Kikinda savladana je 2:0 u Zrenjaninu od Radničkog i to u svom najlošijem izdanju ove sezone.

Prvo poluvreme proteklo je bez uzbuđenja, a na početku nastavka ušli su u igru kapiten Kikinđana Đukić i Molnar. Činilo se na trenutke da OFK Kikinda čini prevagu na terenu, ali sredinom nastavka Radnički je poveo iz slobodnog udarca. S 23 metra upućen je prizeman šut, lopta je na putu ka golu nekoga zakačila i završila u mreži za radost Zrenjaninaca. U četvrtom minutu sudijske nadoknade kazneni udarac za domaćine. Neko je od defanzivaca Kikinđana načinio faul u šesnaestercu, a domaći fudbaler bio je siguran za konačan ishod.

OFK KIKINDA: Oparnica, Beljić, Benke, Mirkov, Ivanović (Čeman), Mojsilović, Dukić, Rafael, Barbul (Molnar), Vilovski (Đukić), Lolić (Radovanović).

TVOJ BRZI INFO: Novo na Kikindskom portalu (Video)

Pogledajte pregled nedeljnih dešavanja u Kikindi- TVOJ BRZI INFO sa Aleksandrom Stankić. Pratite nas na...

(VIDEO) Bačkogradištani pobednici „3h3 fudbal finala Srbije”

Sastav iz Bačkog Gradišta pobednik je „3x3 fudbal finala Srbije” koje je danas održano u...