Prva liga Srbije u sedećoj odbojci: Feniksu treće mesto

sedeća odbojka. Feniksu treće mesto

U Beogradu je završnim turnirom četiri ekipe okončana Prva liga Srbije u sedećoj odbojci, a kikindski je Feniks treći. Sve četiri utakmice završene su 3:0 u setovima, prvak je tim Laktaša (NBG), drugi je Borac (NS), a četvrti Smeč (BG). U odsustvu trenera Dragina, tim Feniksa predvodio je predsednik Dragoslav Đuričin.

– Bolje smo plasirani nego prošle godine, iako nam je pobeda u jesenjem delu nad Laktašima, sada davala nadu da možemo do finala. No, oni su se pojačali pre završnog turnira i zasluženo nas dobili. Gostovali smo još i na turniru šest ekipa u Bugojnu i bili četvrti, a zahvalni smo direktorici Bolnice dr Vesni Tomin, davala nam je tokom sezone  bolničko kombinovano vozilo na korišćenje – kaže Đuričin.

Feniks: Đuričin, Milošev, Stijelja, Marić, Budurin (stoje), Zavišin, Debeljački, Mihaljčić, Brandić, Đapa (sede).

error: Content is protected !!