Neverovatno! Mlade iz Novog Sada ni paklene vrućine ne sprečavaju da peške krenu na skup 27. juna na kom se gradi budućnost Srbije (FOTO/VIDEO)

photo-2026-06-25-09-16-53.jpg.pagespeed.ce-.LSHJsT86Zt-768x1024
Dok se Srbija danima suočava sa tropskim temperaturama, a ulice su gotovo prazne zbog nesnosne vrućine, grupe mladih iz Novog Sada odlučile su da pokažu upornost, energiju i veru u budućnost – peške su krenule ka velikom skupu koji će biti održan 27. juna.

Sa srpskim zastavama u rukama i jasnom porukom da žele da budu deo stvaranja bolje i uspešnije Srbije, mladi Novosađani nisu dozvolili da ih ni paklena žega pokoleba. Naprotiv, kako kažu, upravo je ovaj put simbol njihove odlučnosti da se bore za ideje u koje veruju.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NS Uživo (@nsuzivo.rs)

Očekuje se dolazak velikog broja građana iz svih krajeva zemlje, a učesnici ističu da će 27. jun biti dan kada će biti poslata snažna poruka jedinstva, razvoja i vere u budućnost Srbije.

Izvor: NS uživo

error: Content is protected !!