Док се Србија данима суочава са тропским температурама, а улице су готово празне због несносне врућине, групе младих из Новог Сада одлучиле су да покажу упорност, енергију и веру у будућност – пешке су кренуле ка великом скупу који ће бити одржан 27. јуна.
Са српским заставама у рукама и јасном поруком да желе да буду део стварања боље и успешније Србије, млади Новосађани нису дозволили да их ни паклена жега поколеба. Напротив, како кажу, управо је овај пут симбол њихове одлучности да се боре за идеје у које верују.
Очекује се долазак великог броја грађана из свих крајева земље, а учесници истичу да ће 27. јун бити дан када ће бити послата снажна порука јединства, развоја и вере у будућност Србије.
Извор: НС уживо