I ovog vikenda na rasporedu je bilo dvokolo u našem drugom rangu, u obe konkurencije, a stonoteniseri i stonoteniserke Galadske opet su imali polovičan učinak, po pobedu i poraz.
Devojke u sastavu: Glišin, Đulović, Terzić, kao gošće juče su pobedile 4:1 ekipu Tornada iz Mihajlova, a danas su poražene 3:4, kao domaće, od smederevskog Đurđev grada.
Muški tim: Rajić, Fekete, Banjaš, Đukić, izgubio je najpre kod kuće od novosadske Akademije, rezultatom 1:4, a potom bio bolji – 4:1, od Detelinare u Novom Sadu.
– Da su devojke bile uspešne protiv Smederevki, u direktnom duelu za peto mesto, odlepile bi se i gotovo bi bilo izvesno da bi i osigurale tu poziciju i ostanak u ligi. Ovako, iako se nisu naniže pomerile na tabeli, imaju samo bod više. Muška ekipa pak i pored jedne pobede ovog vikenda, ne pomiče se s devetog mesta, a odatle na kraju sezone sledi selidba u treći rang – kaže Nenad Đukić, član uprave i igrač veteran Galadske.
D. P.