Stonoteniski vikend: Dame Galadske sve bliže ostanku u drugom rangu, momci ispali

stoni-tenis

Ovog vikenda na rasporedu je bilo 18. i 19. kolo u drugom rangu nadmetanja u ženskoj i muškoj konkurenciji, u kojima su dve sekcije kikindske Galadske.
Ženska ekipa: Ljubičić, Glišin, Terzić, zabeležila je pobedu 4:1 nad Zmajevom u istoimenom bačkom mestu, a potom je poražena kod kuće od prvoplasirane Lužnice iz Babušnice, rezultatom 0:4. Galadska je šesta na lestvici s dobrim izgledima da izbori ostanak u ligi.
U takmičenju muških klubova pak mladi Kikinđani u sastavu: Rajić, Banjaš, Fekete, prvo su poraženi 0:4 kod kuće od vršačkog Milenijuma, a potom, takođe na domaćem terenu i istim rezultatom, i od trsteničke Prve petoletke pa su tri kola pre kraja ispali.
D. P.

error: Content is protected !!