Srpska liga „Vojvodina”: Remi po pravdi i meri OFK Kikinde

Remi po pravdi na severu Banata, nakon obostrano borbene utakmice s mnogo duela i trčanja, u 10. kolu: OFK Kikinda – Kabel 1:1.

Oslabljeni Kikinđani u uvodu su, posle brze akcije Benka koji je sapleten u prodoru, šokirali favorita. Siguran je u petom minutu s penala bio Mirkov. Iako prilično rastrzani i s dosta grešaka u dodavanju, Novosađani su potom prinudili domaćina da opasno živi, a u finišu prvoga dela Kabel je i materijalizovao bolju igru. Odigrali su Novosađani u 44. minutu na brzinu iz auta, Serdar je zavrnuo na peterac, a snašao se Milisavljević i iz prve poravnao.

Nastavak je tako krenuo kao da je početak, a sredinom drugoga dela golman Oparnica istakao se, nakon nezgodnog udarca gostiju, izvukao je loptu iz samog donjeg ugla i prosledio u korner. Međutim, šansu utakmice u dubokoj sudijskoj nadoknadi promašio je Kikinđanin Spaić. Đukić ga je majstorski izbacio u prvi plan i kada je egzekucija bila neminovna, u situaciji jedan na jedan, golman gostiju mladi „bonus” Bogunović spasio je poraza svoj tim, a arbitar Čapo, koji je previše respektovao goste pa i blago ih favorizivao, označio je kraj.

OFK KIKINDA: Oparnica, Beljić, Čeman (Spaić), Benke, Mirkov, Ivanović, Dukić, Rafael, Barbul (Radovanović), Vilovski (Molnar), Lolić (Đukić).

TVOJ BRZI INFO: Novo na Kikindskom portalu (Video)

Pogledajte pregled nedeljnih dešavanja u Kikindi- TVOJ BRZI INFO sa Aleksandrom Stankić. Pratite nas na...

(VIDEO) Bačkogradištani pobednici „3h3 fudbal finala Srbije”

Sastav iz Bačkog Gradišta pobednik je „3x3 fudbal finala Srbije” koje je danas održano u...