Srpska liga: Treći poraz u nizu OFK Kikinde

Nakon tri vezane pobede na startu prvenstva Srpske lige „Vojvodina”, OFK Kikinda danas je u Rumi zabeležila treći poraz u nizu. Sloven je slavio 2:0, golovima u nastavku igre. Samo je u prvih četvrt sata utakmice OFK Kikinda dobro funkcionisala i imala stopostotnu priliku za vođstvo, ali je Mirkov bio neprecizan. Nakon toga domaćini su preuzeli inicijativu, dominirali i stvarali prilike, a odbrana Kikinđana bila je na velikim mukama i ispod potrebnog nivoa za ovaj rang nadmetanja. Posle desetak minuta igre u drugom poluvremenu Rumljani su bolju igru i krunisali.

Nakon udarca s distance golman Savkov dobro je intervenisao, ali je onda u narednih dvadesetak sekundi nastala velika konfuzija u redovima neše ekipe i Sloven je stigao do prednosti. Domaćin je pobedu overio 11 minuta pre kraja. Opet je prethodio udarac s distance, a tada je odbitak od Savkova brzo prosleđen u mrežu. Kada se podvukla crta, mogla je OFK Kikinda u Rumi rezultataski još i gore postradati, ali je Savkov to sprečio s nekoliko intervencija, napominje sportski direktor Marko Vukobrat.

– Osim Savkova, Rafael je odigrao dobro, usto je i „izginuo”, a na granici prelazne ocene bili su još Ivanović i Lolić, pre svega zbog zalaganja, dok su svi ostali totalno podbacili – jasan je Vukobrat.

OFK Kikinda: Savkov, Beljić (Lukić), Benke, Mirkov, Ivanović, Mojsilović, Kecman (Molnar), Đukić (Popeskov), Rafael, Barbul (Jarić), Lolić.

TVOJ BRZI INFO: Novo na Kikindskom portalu (Video)

Pogledajte pregled nedeljnih dešavanja u Kikindi- TVOJ BRZI INFO sa Aleksandrom Stankić. Pratite nas na...

(VIDEO) Bačkogradištani pobednici „3h3 fudbal finala Srbije”

Sastav iz Bačkog Gradišta pobednik je „3x3 fudbal finala Srbije” koje je danas održano u...