Rukometaši „Kikinde Grindeks“ prvi deo takmičenja završili na liderskoj poziciji

Rukometaši „Kikinde Grindeks“  pobedom su proslavili završetak jesenjeg dela prvenstva u Super B ligi. U 11. kolu sa 32:27 (16:11)  slavili su protiv ekipe „Sinđelić“ U Beogradu. Sa 20 poena prvi deo takmičenja završili su na liderskoj tabeli.

-Cilj je ostvaren. Uspeli smo u nameri da kao prvaci završimo jesenji deo takmičenja- rekao je Vojislav Bulatović, direktor MRK „Kikinda Grindeks“.

Preostaje im još jedan izazov, u sredu, 6. decembra. U Srpskoj Crnji igra se i finale Kupa Vojvodine.

-S obzirom na to da smo u protekle dve godine osvajali ovaj Kup očekivanja su da i treći put budemo pobednička ekipa. Protivnik nam je ekipa „Jugović“ iz Kaća. To su naši stari znalci i utakmica će, siguran sam, biti rezultatski  neizvesna i borbena. Sa „Jugovićem“ se susrećemo treći put u finalu Kupa Vojvodine i u prethodna dva puta osvajali smo pehar. Sigurno je da ćemo pružiti svim gledaocima dobru i atraktivnu utakmicu, a ovo je još jedna prilika da se sportskoj javnosti predstavi naš podmlađeni tim. Obezbedili smo deo karata za naše verne navijače koje očekujemo na finalu – istakao je Bulatović.

Utakmica je zakazana za 6. decembar u 18.30 sati. Zimski period iskoristiće se za pripreme i ostanak na liderskoj poziciji. Cilj kluba je da se vrati u Super rukometnu ligu.

TVOJ BRZI INFO: Novo na Kikindskom portalu (Video)

Pogledajte pregled nedeljnih dešavanja u Kikindi- TVOJ BRZI INFO sa Aleksandrom Stankić. Pratite nas na...

(VIDEO) Bačkogradištani pobednici „3h3 fudbal finala Srbije”

Sastav iz Bačkog Gradišta pobednik je „3x3 fudbal finala Srbije” koje je danas održano u...