Prva provera OFK Kikinde: Turijci lagan zalogaj

U prvoj proveri, novi trener Kikinđana Zdravko Trivković isprobao je dve postave pruživši šansu momcima u po poluvremenu, a Mladost iz Turije, članica Vojvođanske lige „Sever”, nije se pokazala doraslom našem srpskoligašu koji je lagano pobedio – 4:0.
Seriju je otvorio mlađani Đorić, koji je stigao iz novokozaračke Slobode, u 20. minutu zabio je nakon što su njegovi drugovi u istom napadu dvaput zapretili. Nedugo potom Lolić je udvostručio prednost, a minut nakon toga i Mirkov je s penala bio precizan za rezultat poluvremena.
Na početku nastavka još jedan mladi igrač koji je došao iz Slobode, Kovačević snašao se u kaznenom prostoru i odbitak prosledio u mrežu Turijaca za konačan ishod.
OFK KIKINDA: Oparnica, Stošić, Mojsilović, Crnojević, Viola, Mirkov, Lolić, Veljović, Molnar, Đurić, Ivanović. Igrali su u nastavku: Francuski, Beljić, Lukić, Vilovski, Grković, Rafael, Cucić, Jonas, Petrović, Preradov, Kovačević.