Plivački miting u Adi: Velika Kikinda najuspešnija

Na „Delfin kupu” u Adi, na kojem se okupilo 243 mladih plivačica i plivača iz 20 klubova i šest država: Slovačke, Rumunije, Mađarske, Kenije, Ugande i Srbije, najuspešniji su bili članovi Velike Kikinde i po plasmanima i prema broju osvojenih medalja – 39 (23-10-6). Usto, naš Veljko Karanović bio je na mitingu najuspešniji pojedinac u muškoj konkurenciji.

Zlatne medalje osvojili su: pomenuti Karanović, Aleksandar Sokolai, Kristina Miličić, Lena Stojanović, Jana Strajnić, Teodora Stančić (svi po dve), Marko Protić, Vuk Karanović, Miloš Menda, Filip Babić, Igor Kermendi, Matija Tornjanski, Filip Boćan, Uroš Milićević, Lena Bikić, VK štafeta II i VK štafeta III. Druga mesta zauzeli su: Protić, Vu. Karanović, Babić, Luka Bubulj, Luka Đukić, Aleksandar Milutinov, Mihajlo Tomić, Jovana Sabo, Sonja Stojkov i VK štafeta II, a treća: Ognjen Terek (dve), Menda, Bikić, Đukić i Mane Mandić.

TVOJ BRZI INFO: Novo na Kikindskom portalu (Video)

Pogledajte pregled nedeljnih dešavanja u Kikindi- TVOJ BRZI INFO sa Aleksandrom Stankić. Pratite nas na...

(VIDEO) Bačkogradištani pobednici „3h3 fudbal finala Srbije”

Sastav iz Bačkog Gradišta pobednik je „3x3 fudbal finala Srbije” koje je danas održano u...