Na Memorijalnom turniru „Velikani Vojvodine”, u Novom Sadu, petoro mladih Partizana uzelo je odličja. Druga mesta, u odgovarajućim uzrastima i težinskim kategorijama, pripala su Mateji Kišu i Mihajlu Popoviću, a treća su podelili s rivalima: Anja Mortvanski, Sara Banjac i Nemanja Babić.
D. P.