,,Gromovnici“ tokom vikenda osvojili pet medalja

Džudisti ,,Partizana“ proteklog vikenda boje svog kluba branili su na tri fronta i osvojili pet medalja.

U Beogradu je u subotu održano Prvenstvo Srbije za mlađe kadete na kom su Miloš Rakin i Nikola Isakov uspeli da osvoje treća mesta u istoj kategoriji do 55kg i tako svoj trud krunišu medaljom. Nadomak medalje bio je i Simon Petković koji je u kategoriji do +81 kilogram morao da se zadovolji petim mestom,  dok je njegov brat Miljan u kategoriji do 81kg zauzeo sedmo mesto.

U Nikšiću je održan međunarodni turnir sa kog su se Anja Mortvanski i Katarina Isakov vratile sa srebrnim medaljama.

Na IX Trofeju Partizana Svetislav Ivanović Es u Beogradu, na kom se okupilo oko 500 učesnika, Mia Mortvanski uspela je da osvoji bronzano odličje.

Nema mnogo odmora za najstarije kadete, juniore i seniore jer ih već narednog vikenda očekuje takmičenje u Novom Sadu koje će biti lepa priprema za Super džudo ligu Srbije koja sledi u novembru.

TVOJ BRZI INFO: Novo na Kikindskom portalu (Video)

Pogledajte pregled nedeljnih dešavanja u Kikindi- TVOJ BRZI INFO sa Aleksandrom Stankić. Pratite nas na...

(VIDEO) Bačkogradištani pobednici „3h3 fudbal finala Srbije”

Sastav iz Bačkog Gradišta pobednik je „3x3 fudbal finala Srbije” koje je danas održano u...