Finale Kupa FSP Zrenjanin: OFK Kikinda ispala na penale

OFK Kikinda i dalje ne zna za poraz u zvaničnim utakmicama od 4. novembra, ali je ipak završila ovosezonski put u Kup nadmetanju. Danas u gradu na Begeju, u finalu Kupa Fudbalskog saveza područja Zrenjanin, Radnički i Kikinđani odigrali su 1:1, a onda je domaćin bolje izvodio jedanaesterce, pobedio 5:4 i nastaviće takmičenje na višem nivou, u Kupu Vojvodine.

Živojnov je u 24. minutu doneo OFK Kikindi prednost, a izjednačili su domaćini u nastavku, u 52 minutu iz kaznenog udarca. Seriju jedanaesteraca nakon neodlučenog ishoda, uspešno su otvorili Zrenjaninci, izjednačio je Lolić, potom drugi put Jokić i treći Đukić. Onda su domaćini promašili penal, kao i Živojnov, propustivši priliku da donese prednost Kikinđanima, verovatno i trasira put ka prolasaku dalje, a sebe sigurno ustoliči kao igrača utakmice. Ovako, Radnički je poveo 4:3, poravnao je Mojsilović pa je domaći tim stigao do 5:4, a zatim je Radovanović bio neprecizan i domaćin je podigao pehar.

OFK KIKINDA: Francuski (Žilić), Jokić, Beljić, Adamović, Benke (Ivanović), Mirkov (Mojsilović), Nađpal, Vemić (Lolić), Stanaćev (Radovanović), Živojnov, Đukić.

D. P.

TVOJ BRZI INFO: Novo na Kikindskom portalu (Video)

Pogledajte pregled nedeljnih dešavanja u Kikindi- TVOJ BRZI INFO sa Aleksandrom Stankić. Pratite nas na...

(VIDEO) Bačkogradištani pobednici „3h3 fudbal finala Srbije”

Sastav iz Bačkog Gradišta pobednik je „3x3 fudbal finala Srbije” koje je danas održano u...