Druga ženska odbojkaška liga „Sever”: Kikinda 0230, nakon poraza u Sremu, sve dalje od „luke spasa”

Teška i neizvesna borba za opstanak očekuje odbojkašice Kikinde 0230 u završnici sezone Druge lige „Sever” OS Vojvodine, nakon još jednog poraza, ovoga puta u Sremskoj Mitrovici od druge ekipe Srema rezultatom 3:1 (20:25, 25:15, 25:18, 25:19). Odlično su utakmicu otvorile Kikinđanke i uspešno privele prvi set kraju, napominje pomoćni trener Igor Golijanin.

– U drugom setu, ponesene tom činjenicom, devojke su dozvolile protivnicama da se razigraju i probiju nam blok. Nismo imali snage za povratak u meč, isto se ponovilo i u nastavku meča, a jedino smo na polovini četvrtog seta zapretili, tada se učinilo da ćemo se vratiti u meč, ali to očigledno nije bilo dovoljno – kaže Golijanin.

Naredni rival Kikinde 0230, sledećeg vikenda u „Jezeru”, biće Mladost iz Inđije.

Kikinda 0230: Maćoš, Berić, Stanić, Sivčev, Čarapić, Đorđević, Surla, Aleksić, Pilipović, Golijanin, Milić.

TVOJ BRZI INFO: Novo na Kikindskom portalu (Video)

Pogledajte pregled nedeljnih dešavanja u Kikindi- TVOJ BRZI INFO sa Aleksandrom Stankić. Pratite nas na...

(VIDEO) Bačkogradištani pobednici „3h3 fudbal finala Srbije”

Sastav iz Bačkog Gradišta pobednik je „3x3 fudbal finala Srbije” koje je danas održano u...