Druga provera za Šponjine izabranike: Omladinci Partizana minimalcem savladali OFK Kikindu

Fudbaleri OFK Kikinde danas su odigrali i drugu kontrolnu utakmicu, u zemunskom SC Teleoptik, poraženi su minimalnim rezultatom od juniora beogradskog Partizana.

Nije u prvom delu bilo pogodaka, a taj rezultatski odnos snaga važio je sve do 70. minuta. Tada je domaći tim stigao do jedinog gola.

– Savladani smo nakon spore reakcije Drage Kecmana i presečenog pasa. Usledila je munjevita akcija „crno-belih” i posle toga smo kažnjeni – kaže šef stručnog štaba kikindskog srpskoligaša Vladimir Šponja, koji je, kao i u prvoj proveri, priliku pružio dvema ekipama, svakoj u po jednom poluvremenu.

Naredni, treći rival OFK Kikinde u ovom zimskom pripremnom periodu biće Veternik, 10. februara, u istoimenom mestu pokraj Novog Sada.

OFK KIKINDA: Oparnica, Radovanović, Mojsilović, Beljić, Adamović, Jokić, Mirkov, Nađpal, Živojnov, Molnar, Lolić. Igrali su još: Francuski, M. Kecman, Lukić, Đukić, D. Kecman, Ivanović, Veljković, Rafael, Vilovski, Vemić, Benke.

TVOJ BRZI INFO: Novo na Kikindskom portalu (Video)

Pogledajte pregled nedeljnih dešavanja u Kikindi- TVOJ BRZI INFO sa Aleksandrom Stankić. Pratite nas na...

(VIDEO) Bačkogradištani pobednici „3h3 fudbal finala Srbije”

Sastav iz Bačkog Gradišta pobednik je „3x3 fudbal finala Srbije” koje je danas održano u...