Druga provera za fudbalere OFK Kikinde: „Naftaši” uspešniji na Gradskom stadionu

U drugoj proveri za oba srpskoligaša, OFK Kikinda na Gradskom stadionu poražena je 2:3 od elemirskog Naftagasa.

Već u trećem minutu povratnik u redove Kikinđana Molnar rešio je situaciju „jedan na jedan”, matirajući golmana Elemiraca Galina. U 19. minutu na suprotnoj strani Milivojev je pokušao iskosa nešto između nabačene lopte i udarca u donji ugao, a na loptu je naleteo Bačvanski i izbliza ju ubacio u mrežu za izjednačenje. Preokret je doneo Renić nakon pola sata igre, a odbrana OFK Kikinde prethodno je izigrana na malom prostoru u svom šesnaestercu. Do odmora, novo poravnanje. U 37. minutu novajlija Bencke prelepim golom izjednačio je na 2:2. Svemu je prethodio korner, a novi igrač Kikinđana, nakon odbitka, školski je, efektinim udarcem, prebacio čitav buket igrača ispred sebe, kao i istrčalog čuvara mreže Naftagasa.

Novi kormilar OFK Kikinde Šponja na odmoru je promenio svih 11 igrača, Kandić strateg Elemiraca tek trojicu, a u 56. minutu Milivojev je doneo novu prednost gostima, posle asistencije Renića koji ga je lepo spojio. Odmah potom i preostali rezervisti, njih osmorica, iz redova Elemiraca ušli su u igru, a do kraja više nije bilo promene rezultata, iako je na obe strane viđeno nekoliko odličnih pokušaja.

OFK Kikinda: Savkov, Barbul, Đukić, Lukić, Radovanović, Kecman, Lolić, Bencke, Mirkov, Molnar, Ivanović. Igrali su još: Oparnica, Radosavljević, Galešev, Jovanović, Jarić, Rafael, Popeskov, Vilovski, Beljin, Hajdu, Šević.

TVOJ BRZI INFO: Novo na Kikindskom portalu (Video)

Pogledajte pregled nedeljnih dešavanja u Kikindi- TVOJ BRZI INFO sa Aleksandrom Stankić. Pratite nas na...

(VIDEO) Bačkogradištani pobednici „3h3 fudbal finala Srbije”

Sastav iz Bačkog Gradišta pobednik je „3x3 fudbal finala Srbije” koje je danas održano u...