Доигравање за пласман на војвођански „Исток”: Полет се ремијем у Павлишу приближио вишем рангу

У првој утакмици доигравања за пласман у Војвођанску лигу „Исток”, у окршају другопласираних из Подручне лиге „Панчево” односно „Зрењанин”, Црвена звезда и наковачки Полет, у Павлишу надомак Вршца, ремизирали су 1:1.

Све битно одиграло се у размаку од само шест минута. Најпре је Кочиш у 21. донео предност Наковчанима, благо дотакавши лопту упућену од Бабића на петерац и проследивши ју у мрежу, а домаћин је, преко Лазаревића, поравнао у 27. минуту, такође након убачаја пред гол, који је поентирао с друге стативе.

Узвратни меч на распореду је у среду од 17 сати у Накову, ако ни тада, након 90 минута, не буде било победника, о путнику у четврти степен одлучиће једанаестерци.

ПОЛЕТ: Гајинов, Надлачки, Будаи (Буцало), Фејеш (Крнић), Зорић (Инђић), Радловић (Вукобрат), Драганов, Кочиш, Бабић, Кењало, Нешић.