Česme na gradskom trgu ponovo rade, donoseći prijatno osveženje prolaznicima tokom vrelih letnjih dana.
Pored osposobljavanja česmi, uređen je i prostor u njihovoj neposrednoj blizini. Na dve klupe zamenjene su drvene gredice, čime je poboljšan izgled i funkcionalnost dela trga koji sugrađani često koriste za odmor i predah.

Iz JP „Kikinda“ ističu da su radovi sprovedeni kako bi javni prostor bio uređeniji i prijatniji za boravak tokom letnjih meseci, kada veliki broj sugrađana vreme provodi na otvorenom.
Takođe, uputili su i apel građanima da čuvaju javni prostor i urbani mobilijar.
– Samo zajedničkom brigom možemo doprineti da naš grad bude lepši, uređeniji i funkcionalniji za sve građane – poručuju iz JP „Kikinda“.