Чесме поново раде, обновљене и клупе

цесме

Чесме на градском тргу поново раде, доносећи пријатно освежење пролазницима током врелих летњих дана.

Поред оспособљавања чесми, уређен је и простор у њиховој непосредној близини. На две клупе замењене су дрвене гредице, чиме је побољшан изглед и функционалност дела трга који суграђани често користе за одмор и предах.

Из ЈП „Кикинда“ истичу да су радови спроведени како би јавни простор био уређенији и пријатнији за боравак током летњих месеци, када велики број суграђана време проводи на отвореном.

Такође, упутили су и апел грађанима да чувају јавни простор и урбани мобилијар.

– Само заједничком бригом можемо допринети да наш град буде лепши, уређенији и функционалнији за све грађане – поручују из ЈП „Кикинда“.

 

error: Content is protected !!