У четвртој провери, први реми ОФК Кикинде

У четвртој провери, првој домаћој, али у Башаиду, Кикинђани су ремизирали 1:1 са Слогом из Чонопље.

Бенке је у 27. минуту донео предност српсколигашу, украо је претходно лопту противничком штоперу и лобовао голмана гостију у ситуацији један један. Три минута касније поравнала је Слога. Након неодлучности задње линије ОФК Кикинде, нападач Чонопљана искористио је смушеност домаћина и на сличан начин погодио.

До одмора није било промене резултата, али је и наставак донео подједнако бесадржајну игру и бледу партију, пре свега, Кикинђана.

ОФК КИКИНДА: Француски, Лукић, Ђукић, Мојсиловић, Ивановић, Јокић, Нађпал, Мирков, Живојнов, Молнар, Бенке. Играли су још: Опарница, Радовановић, Барбул, Вељковић, Рафаел, Мирков, Лолић, Виловски, Вемић, Кецман.