Мушка АРКУС лига: И други београдски „вечити”, убитачно по Кикинди

У размаку од девет дана, у такмичењу АРКУС лиге, после „црно-белих” и други београдски клуб, Црвена звезда, уверљиво је славио против Кикинде – 37:26. У дворани „Шумице” у главном граду, „црвено-бели” су били још и убитачнији по Кикинђанима за разлику од свога вечитог ривала недавно у „Језеру”, који је тада у другом делу прикочио чувајући се за европске обавезе.

Вечерас је на полувремену водила Звезда 19:14, а и већ тада све је могло бити уверљивије у корист Београђана, но у финишу првог дела наш голман Гаћиновић некако је одржао наду. Још је само почетак наставка био занимљив, али већ тамо негде од 40. минута распао се цели систем Кикинђана и Звезда је у последњих дведесетак минута одрадила шутерски тренинг непрестано правећи све већу разлику.

Последњи ривал Кикинде у јесењој полусезони биће лесковачка Дубочица, наредног викенда у „Језеру”.

Кикинда: Балабан 1, Кукић 3, Босанчић 3, Лисица 3, Костић, Трнинић, Егић 2, Мишков (3 одбране), Шијан 4, Врговић 4(2), Панић 1, Комарек 3, Илијин 2, Гаћиновић (три одбране).