Финале Купа ФСП Зрењанин: ОФК Кикинда испала на пенале

ОФК Кикинда и даље не зна за пораз у званичним утакмицама од 4. новембра, али је ипак завршила овосезонски пут у Куп надметању. Данас у граду на Бегеју, у финалу Купа Фудбалског савеза подручја Зрењанин, Раднички и Кикинђани одиграли су 1:1, а онда је домаћин боље изводио једанаестерце, победио 5:4 и наставиће такмичење на вишем нивоу, у Купу Војводине.

Живојнов је у 24. минуту донео ОФК Кикинди предност, а изједначили су домаћини у наставку, у 52 минуту из казненог ударца. Серију једанаестераца након неодлученог исхода, успешно су отворили Зрењанинци, изједначио је Лолић, потом други пут Јокић и трећи Ђукић. Онда су домаћини промашили пенал, као и Живојнов, пропустивши прилику да донесе предност Кикинђанима, вероватно и трасира пут ка проласаку даље, а себе сигурно устоличи као играча утакмице. Овако, Раднички је повео 4:3, поравнао је Мојсиловић па је домаћи тим стигао до 5:4, а затим је Радовановић био непрецизан и домаћин је подигао пехар.

ОФК КИКИНДА: Француски (Жилић), Јокић, Бељић, Адамовић, Бенке (Ивановић), Мирков (Мојсиловић), Нађпал, Вемић (Лолић), Станаћев (Радовановић), Живојнов, Ђукић.